Imaginea zilei a fost surprinsă astăzi pe DN 17, la Prundu Bârgăului, exact la trecerea la nivel cu calea ferată de la ieșirea din localitate spre Bistrița. Este vorba despre o căruță trasă de cai în care este încărcat un autoturism marca VW. Imaginea a fost postată pe Facebook de Carmen Albert.
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- beny la Aquabis: Folosiți apa cu prudență și responsabilitate, doar în scopuri esențiale
- Balan Marius -Horea- ecologist la Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
- Sec la Aquabis: Folosiți apa cu prudență și responsabilitate, doar în scopuri esențiale
- Gigi Contra la Primăria Bistrița se reorganizează. Cum arată noua organigramă
- Gigi Contra la Aquabis: Folosiți apa cu prudență și responsabilitate, doar în scopuri esențiale
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Cât vor avea de plătit proprietarii caselor din Subcetate pentru terenuri
- Valea Rebrei, loc de aventură pentru cei mici. Copiii din Parva au descoperit caiacul
- Câți turiști a atras Bistrița-Năsăud. Pe ce loc este în Regiunea Nord-Vest
- Restricții de circulație pentru autovehiculele de peste 7,5 tone
- Aquabis: Folosiți apa cu prudență și responsabilitate, doar în scopuri esențiale
- Puncte de hidratare pe Pietonalul Liviu Rebreanu, în Piața Decebal și la Big
- Bisericile oferă spațiu răcoros pentru odihnă și apă pentru hidratare









Faza cea mai tare e că mai era unu si la volan. Am trecut și eu pe lângă ei
Tradiții pakistaneze.
După 10 ani de Petrov și 8 ani de Werner, asta e „România eșuară”.
Mereti-ma…..aia e reclama la asigurari….de pe Bârgau!!!
Asa duc masina cu CASCO…daca are o problema prin zona.😀😀😀
Mai bine asa decat drogat, beat si fara permis la volan.
In definitiv de aceea e unica Romania, vie si interesanta si mai ales viata buna pe Bargaie cu fomei faine .
Nu va mai lamentati si clamati inapoierea la toate, o asemenea imagine e de colectie si cu siguranta presa si turistii o admira si se mira dar in sens pozitiv.
Ganditi-va ca de aceea a fost inventata si caruta ca sa care ceva .
Bargaiele a fost si ramane locul carutasilor de poveste .
Filfizonilor, priviti lucrurile cat de cat normal.
Bălane: matale altceva decât să jignești mai știi? Te pricepi foarte bine la a-i apostrofa pe ceilalți, să fii foarte tradiționalist și „jmeker”! Azi-mâine vei fi și tu cărat cu căruța! Numa la fomei îți stă capul și la prostii!
Te-ai trezit filfizonule !